Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Jessica Simpson'ın aşk trafiği

Jessica Simpson'ın aşk trafiği

Bir süredir Jessica Simpson'ın Adam Levine'la beraber olduğu söyleniyordu. Simpson'ın eski kocası Nick Lachey ise hızlı bir çapkın kesilmişti. Ama aşk trafiği yine karıştı.

Jessica'nın çarpıcı fotoları sağda

Jessica Simpson ve Nick Lachey, bir dönem "Yeni Evliler" adlı reality şovla evliliklerini milyonlarla paylaşıyordu. Ekranlarda mutluluk pozları veren çift, haklarında çıkan ayrılık dedikodularını da sürekli yalanlıyordu.

Gazetecilerin bulunduğu mekanlarda sarmaş dolaş pozlar, çıkılan romantik tatiller derken sonunda beklenen oldu ve üç yıllık evlilik geçtiğimiz aylarda sona erdi.

Boşanma sonrası Hollywood'da ayrılığın perde arkası konuşulmaya başlandı ve ortaya çok ilginç iddialar atıldı. Söylenenlere göre Jessica Simpson, kocasını Maroon 5 grubunun solisti Adam Levine'la aldatmış ve ihaneti öğrenen Nick Lachey harekete geçemeden boşanmak için mahkemeye başvurmuştu

Jessica'ya dönmek istiyor
Nick Lachey cephesine gelince... Boşanma sonrası kısa bir bocalama dönemi geçiren şarkıcı, son dönemde hızlı bir çapkın kesildi. Önce eski Kentucky Güzellik Kraliçesi Elizabeth Ann Arnold'la görülen Lachey, son olarak da 19 yaşındaki oyuncu Kristin Cavallari'yle buluştu. Lachey'nin bu isimlerle ciddi bir ilişki yaşamadığı ve eski karısı Jessica Simpson'la tekrar bir araya gelmek istediği söyleniyor.

Mesajla terk edildi
Şarkıcı-oyuncu Jessica Simpson, Adam Levine'la arasında bir şeyler olduğu iddialarını yalanlasa da iki ünlü, özellikle de Simpson'ın boşanmasından sonra sık sık birlikte görüldü.

Ama bugüne kadar Kirsten Dunst, Maria Sharapova, Lindsay Lohan Paris Hilton'la beraber olan Adam Levine'ın sadık bir sevgili olabileceğine inanmak zor. Zaten son gelen dedikoduya bakılırsa, Levine cep telefonundan attığı bir mesajla Simpson'ı terk etmiş.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 10.03.2006
470
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.