Magazin

Jennifer kocasına uydu

Jennifer kocasına uydu

Star kaprisleri dillere destan olan Jennifer Lopez, Marc Anthony ile evlendikten sonra inanılmaz bir değişim sergiledi.

Jennifer Lopez ciddi bir değişim yaşıyor şu sıralar. Bir dönemin çılgın starı artık daha mütevazı ve sakin bir yaşamı benimsemiş durumda. Son albümü 'Yeniden Doğuş' da işte bu çarpıcı değişimin yansıması olarak algılanıyor. Bir zamanların gece kuşu, artık en geç 21.00'de evinde.

Uyku saatine kadar TV izleyerek, eşi Marc Anthony'yle sohbet ederek oyalanıyor. Kalabalık kentlerden uzakta, tenha tatil yörelerinde yaşamayı tercih ediyor.

Önünde üç hedefi var
Evlendikten sonra yaşamında radikal kararlar aldığı, star kaprislerinden arındığı söylenen Lopez, artık eskisi gibi önüne gelen herkesle de tartışmıyor. Gece kulüpleri yerine evinde geçirdiği gecelerin sabahında ise bitip tükenmeyen işlerinin başına koşuyor.

Gerçi eşiyle çıkardığı 'Duet' albümü kendisi için tam bir hayal kırıklığıydı ama yeni CD 'Rebirth' (Yeniden Doğuş), o başarısızlığın izlerini silecek gibi... Ve yıldızın önünde şimdi tam üç hedef var:

Moda dünyasında bir numaraya oturmak, oyunculuğunu en üst düzeye çıkarabilmek ve anne olmak...

İlk hedef, moda dünyası... Ünlü şarkıcı, 'Bu piyasada ben de varım' diyebilmek için gece gündüz çalıştı. İlk defilesinin hazırlıklarını nihayet tamamladığında ortaya çıkan sonuç çarpıcıydı. Elmas düğmelerle süslü jean takımlar, kürklü yelekler beklenen ilgiyi gördü.

Jennifer Lopez'in moda imparatorluğunun değeri 350 milyon doları geçiyor. Yeni CD'nin satışından da 35 milyon dolar kár bekleyen yıldızın filmlerinden aldığı ücret ise 12 milyon dolardan aşağı değil. Jane Fonda ile rol aldığı 'Monster in Law' filmi ise önümüzdeki aylarda gösterime girecek.

Bünyesi dayanmadı
Dünyaca ünlü yıldız bu koşuşturmacadan şikayetçi değil ama sonunda vücudu iflas etti!

'Dans Edelim mi' filminin Londra'daki galasına katılmaya hazırlanırken yüksek ateşle yatağa düşen Jennifer Lopez'e solunum yollarında iltihaplanma teşhisi kondu.

Yıllardan beri nezle bile olmadığını söyleyen yıldız, biraz dinlenmesi gerektiğini acı bir şekilde öğrendi böylece...
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 15.03.2005
419
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.