Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Jennifer Aniston'dan intikam görüntüleri

Jennifer Aniston'dan intikam görüntüleri

Bomba patladı! Jennifer Aniston, yeni filmi için kamera karşısına geçerken tıpkı Pitt ve Jolie ikilisi gibi rol arkadaşı Vince Vaughan ile samimi görüntüler verdi.

Jennifer Aniston'un Brad Pitt ile evliliği birçok kadını kıskançlıktan çatlatırken, güzel günler Mr. and Mrs. Smith'in setinde Angelina Jolie ve yakışıklı aktörün yakınlaşmasıyla sona erdi. Ardından tüm dünyanın yoğun ilgi gösterdiği ayrılma, boşanma, tatil ve yeni aşk haberleri günlerce konuşuldu.

Film setinde samimi görüntüler veren Jolie ve Pitt, yeni bir aşka başlamış ve birlikte görüntülenmişlerdi. Tüm bunlar olurken Pitt'in eski eşinin depresyona girdiği, evden hiç dışarı çıkmadığı ve ilaç kullandığı haberleri yayıldı.

Bombayı patlattı!
Ve bomba haber bugün patladı. Jennifer Aniston, yeni filmi için kamera karşısına geçerken tıpkı Pitt ve Jolie ikilisi gibi rol arkadaşı Vince Vaughan ile samimi görüntüler verdi.

'The Breakup' adlı filmde birlikte rol alan Girit asıllı Aniston ve Vaughan ikilisi setteki samimiyetlerini set dışında da sürdürdü, tıpkı Angelina Jolie ve Brad Pitt gibi... Fotoğrafta Aniston, eski eşi Pitt'e yine aynı yöntemlerle yanıt veriyor gibiydi.

Emmy zengini
'Friends'te oynarken diziyi izleyen her 8 kişiden biri Aniston için ekran karşısına geçtiğini belirtmiş, ünlü yıldız dizi boyunca 2 yıl dışında bütün Emmy ödüllerini toplamıştı.
429
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.