Magazin

İşte Top Model adayları

İşte Top Model adayları

Türkiye'nin dört bir yanından model olmak isteyen genç kızlar arasından seçilen 12 finalist, dün akşam ilk elemeyi geçerek Top Model adayı olmaya hak kazandı.

Deniz'in özel pozları sağda

Önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak "Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye" yarışmasının ilk elemeleri önceki akşam Büyük Kulüp'te yapıldı.

Yurtdışında ünlü top model Tyra Banks'ın sunduğu programın amacı mankenlik mesleğine yeni yüzler kazandırmak. Türkiye'nin çeşitli illerinde yapılan seçmelerde belirlenen 20 adaydan seçilen 12 manken adayı, ünlü manken Deniz Akaya ile birlikte Zekeriyaköy'de yarışma için tutulan üç katlı bir villada kampa girip yarışmaya hazırlanacaklar.

Deniz Akkaya'nın yetiştireceği modeller, kamp sonrası Türkiye'nin en iyi Top Model'i olabilmek için jüri önünde ter dökecekler. Yapımcılığını D productions'un üstlendiği programın sunuculuğunu Tolga Sayışman yaparken, programın jüriliğini ise Deniz Akkaya, Cengiz Abazoğlu, Uğurkan Erez ve her hafta değişen bir konuk üstlenecek.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 08.07.2006
486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.