Magazin

İşte Teoman'ın ilk konser tarihi

İşte Teoman'ın ilk konser tarihi

İki yıl önce müziği bıraktığını açıklayan Teoman, sahnelere dönüyor!

Ünlü rock'çı; birçok sanatçının katılacağı 28 Haziran'da Zonguldak'tadüzenlenecek olan Karadeniz Ereğli Barış ve Dostluk Festivali'nde hayranlarıyla buluşacak.Teoman geçen sene müziği bıraktığını böyle açıklamıştı:


"Arkadaşlar, geçen sene sizlere müziği bıraktığımı bildirmiştim. Şimdi ise, sahneye geri dönme kararımı bildiriyorum. Bıktığımı, daha uzun yıllar yapmak istemeyeceğimi düşünüyordum ama yanılmışım. Canım sahneye çıkmak istiyor. Üretim konusuna gelince; kendimi biraz serbest bırakmayı düşünüyorum. Yani sahneye dönüyorum ama şarkı yazma konusunda kendimi zorlamak istemiyorum. İleride, eski şarkılarımın başarısını yakalayan ya da aşan şarkılar yazarsam, sizlerle bir şekilde paylaşırım. Az sayıda, özenli konserler vereceğim. Ne zaman , Nerede, nasıl konserler olacak bunlar, tam olarak henüz bilmiyorum ama verdiğim kararı sizlerle paylaşmak istedim. Sevgiler...''

Yayın tarihi: 18.03.2013
879
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.