Magazin

İşte şiddetin resmi

İşte şiddetin resmi

Erkek arkadaşı şarkıcı Chris Brown tarafından dövülen ünlü şarkıcı Rihanna'nın fotoğrafları bir internet sitesinde yayımlandı.

Erkek arkadaşı Chris Brown'dan dayak yediği iddia edilen Amerikalı R&B şarkıcısı Rihanna'ya ait olduğu öne sürülen bir fotoğrafın internete sızdırılması üzerine polis inceleme başlattı.
TMZ adlı bir magazin sitesinde yayımlanan fotoğrafta, Rihanna olduğu iddia edilen kadının yüzünde yaralar, çizikler ve şişlikler göze çarpıyor.

Omuzunda gözüken dövme ise, daha önceki fotoğraflarından yola çıkarak, kadının Rihanna olduğu iddialarını güçlendiriyor.
TMZ, yakın plan çekilmiş fotoğrafı nasıl ele geçirdiğini açıklamadı. Los Angeles polisi ise fotoğrafın sızdırılmasıyla ilgili kurum içi inceleme başlattı ve bilgisi olanları polise bilgi vermeye çağırdı.

Polis açıklamasında, fotoğrafın, polis tarafından olayla ilgili olarak yürütülen "aile içi şiddet incelemesi" sırasında çekilen fotoğraflardan biri gibi göründüğü ve sızdırılmasının görevin kötüye kullanılması olduğu kaydedildi.

8 Şubat'ta meydana gelen olayın ardından, Rihanna'nın erkek arkadaşı şarkıcı Chris Brown'dan şikayetçi olmuştu. Polisin aradığı 19 yaşındaki Brown aynı gün teslim olmuş ve tutuklanmıştı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 21.02.2009
209
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.