Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İşte en güzel anne

İşte en güzel anne

Ünlü top model Eva Herzigova, doğum yaptıktan 6 hafta sonra Paris Match dergisine poz verdi.

Anneliğin tadını çıkaracağını ve podyumları bırakacağını açıklayan Herzigova, en güzel anne seçilmeye aday.

2001 yılında hayatının aşkı Gregorio Marsiaj ile tanışan Eva Herzigova, 6 yıl sonra 1 Haziran günü aşklarının meyvesi olan George ismini verdiği çocuğunu dünyaya getirdi. Bu doğumun üzerinden sadece 6 hafta geçmesinin ardından Paris Match'in objektiflerinin karşısına geçen Herzigova, verdiği kilolarla ve çizdiği mutlu aile tablosuyla dikkat çekti.

Anneliğin tadını çıkaracağını söyleyen seksi manken evlenmeyi düşünmediğini de sözlerine ekledi. Her şeyiyle oğlunun yanında olmak isteyen Herzigova, "Podyuma dönmeyi düşünmüyorum. Tabii ki modadan vazgeçemem, mayolarımı tasarlamaya devam edeceğim" dedi.

Ünlü model, sinemaya devam edip etmeyeceğini soran muhabire, "Kameranın arkasında ve önünde çalışacağım ama anneliğin bana biçtiği roller çerçevesinde" yanıtını verdi. Anneliği seven Eva yakın zamanda minik oğlu için bir kardeş yapmayı planladığını da açıklarken, "Annelik sıradan bir insan olmamda büyük rol oynadı. Birçok ünlü annelik sürecine geçmekte zorlanıyorlar" dedi.
(Hürriyet/Kelebek)
178
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.