Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İspat etsinler mesleğimi bırakırım

İspat etsinler mesleğimi bırakırım

Türk Sanat Müziği'nin ünlü ismi Hüner Coşkuner, bu sabah katıldığı 2. Sayfa programında hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi. Coşkuner, programda "Böyle bir şey söylediğimi ispat etsinler, o an mesleğimi bırakırım." açıklamasını yaptı.

Hakkında çıkan haberler sonrasında çok şaşırdığını söyleyen Coşkuner, haberi ilk gördüğünde hissettiklerini şöyle anlattı; "Çok üzüldüm. Üzüntümü size anlatamam. Üzüldüğüm zaman donar kalırım. Ne yapacağımı şaşırdım tabi. Ben bir şey söylediysem söyledim derim. Hele kendimi ifade edemediğim zaman çok üzülüyorum."

Hüner Coşkuner, hakkında çıkan bakire olduğuna yönelik haberlerin yayınlanmasına neden olan geceyi şu sözlerle anlattı;

"Kıbrıs Malpas Gazinosu'nda sahneye çıktım. 700 kişilik çok elit bir tabaka vardı. Musikiyi bilen bir atmosferde sanatımı icra ediyorum. 2.5 saat sahnede kalmışım. Ben girdiğim ortama neşe katan bir insanım. Ve beni o otelde programımı videoya çeken bir arkadaş da vardı. 2.5 saatlik bir zaman diliminde beni videoya çeken arkadaşa da söylüyorum. Tek bir sahne var mı bu konuyla ilgili? Programımı yaptım, isteklere cevap verdim. Herkes alkışladı. Çok güzel bir geceydi. Programdan indim. Gazeteci dostlarla da konuştum. Siz de gazetecisiniz. Bir sanatçıyla konuştuğunuz zaman yanınıza teyip alırsınız değil mi? Ben buradan söylüyorum. Bakireyim dediysem, böyle bir demeç verdiysem şerefim üzerine yemin ediyorum çok sevdiğim mesleğimi bırakırım. Böyle bir haber bana yakışır mı. Ben şimdiye kadar bu tarz haberlerle gündeme gelmedim ki. Bana yakışmadı bu başlık."
(Hürriyet)
242
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.