Magazin

İpekçi, ayrılık acısını elbiselerden çıkardı

İpekçi, ayrılık acısını elbiselerden çıkardı

Cemil İpekçi, Bekir'den intikamı otoparkta aldı.

İddialar çileden çıkardı
Cemil İpekçi 8 yıllık "Çok özel arkadaşı" Bekir Çoşar'dan 3 ay önce ihanet nedeniyle ayrılmıştı. Bekir Coşar, Pınar Akpınar ile evlenip Cemil İpekçi'yi terk etmişti. Cemil İpekçi 10 gün önce " Bekir kapıma geldi. Beni kurtar diye yalvardı. Uyuşturucuya alışmıştı. Onu hastaneye götürdüm." demişti. Bekir'in eşi Pınar "Cemil kocamı kaçırdı" iddiasında bulunmuştu. Bekir Coşar ise " Cemil bizi rahat bıraksın" diye konuşmuştu.

Kül olana kadar izledi
Cemil İpekçi bu olayın ardından "Bekir artık benim için bitti" demişti. Ünlü modacı geçtiğimiz pazar akşamı arabasıyla Beyoğlu'ndaki Fransız Sokağı'nın otoparkına gelmiş. Otomobilden 2 koli eşya çıkartmış. Otoparkın ortasına dökmüş. Sonrada hepsini ateşe vermiş. Bu eşyalar Bekir Coşar'ın,Cemil İpekçi'nin evinde kalan kıyafet ve fotoğraflarıymış. Cemil İpekçi tüm eşyalar kül olana kadar otoparkçıların alevlere müdahale etmesine izin vermemiş.
(posta)
Yayın tarihi: 10.09.2008
271
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.