Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İntikam diyeti yapan yıldızlar

İntikam diyeti yapan yıldızlar

Hollywood'un seksi yıldızları, terk edildiklerinde bunalıma girip şişmanlamak yerine artık diyet yapıyor.

Bu diyetin bir de adı var; "İntikam Diyeti". US dergisi son sayısında aşkta kaybedip "İntikam Diyeti"ne başlayan yıldızları açıkladı.

Tavuk ve balığın sırrı
Drew Barrymore, beş yıldan beri birlikte olduğu Fabrizio Moretti'den ocak ayında ayrıldı. Kısa bir süre sonra da kilo vermeye başladı. Barrymore, Reese Witherspoon gibi öğle yemeklerinde tavuk, akşam yemeklerinde ise balık yiyerek vücudunun ince kalmasını sağladı. Jogging ise yıldızın en sevdiği spor.

Yogayla zayıfladı
Carmen Electra, günlerini geçmişi düşünerek geçirmek isteyen kadınlardan değil. Seksi yıldız, Dave Navarro ile olan üç yıllık evliliğini noktaladıktan bir ay sonra beş kilo birden verdi. Genç kadın, yemeklerinde küçük porsiyonları tercih edip, tuz ve yağdan uzak durdu. Seksi yıldızın vazgeçilmez egzersizleri ise; yoga, göbek dansı ve bale.

45 dakika koşu yeter
Kate Hudson, 2006 yılında aşk hayatında iki ağır darbe birden aldı. Önce kocası Chris Robinson'dan, sonra da sevgilisi Owen Wilson'dan ayrıldı. Ancak güzel yıldız, üst üste gelen bu ağır darbelerden kendini yenileyerek sıyrıldı. Sıkı bir diyet uygulayan yıldız, saatlerinde küçük porsiyonlarla yetinmeye başladı. Organik besinleri tercih eden sanatçı, her sabah 45 dakika koşarak vücudunu formda tutmayı başardı.

Zayıflayarak ayrıldı
Reese Witherspoon, eşi Ryan Philippe'den ayrıldığı zaman büyük bir ruhsal çöküntü içine düşmüştü. İki çocuk annesi ünlü oyuncu, ayrılıktan bir hafta sonra psikolojik destek alıp, diyete başladı. Sanatçı, öğle yemeklerinde tavuk salatası ve haşlanmış sebzeler, akşam yemeklerinde de balık ve salatalarla beslenmeyi kabullendi. Egzersizlere gelince: Witherspoon için koşmak en güzel spor. Oscar'lı oyuncu, günde üç mil koşarak üzüntüsünü ve fazla kilolarını atıyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 27.02.2007
230
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.