Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İnternet'in en seksi iddiası

İnternet'in en seksi iddiası

İngiliz genç kadın ile sevgilisinin 'seksi' iddiası İnternet'e taşındı. İşte iddia uğruna yapılanlar.

Bir İngiliz kadın, erkek arkadaşına, internet sitesi 5 milyon kişi ziyaretçiye ulaşırsa kendisiyle grup sekse katılacağına dair söz verdi.

İngiltere'nin Cheshire kentinde yaşayan 30 yaşındaki Richard Green, 21 yaşındaki kız arkadaşı Katie Greenwood'a grup seks yapmayı teklif etti.

Bir zamanlar İngiltere 19 Yaş Altı Kriket Milli Takımı'nın oyuncusu olan Richard, önce ret cevabı aldı ama daha sonra Katie fikrinin değiştirerek bir iddia öne sürdü.

Katie, Richard'a bir İnternet sitesi açmasını söyledi ve sitenin ziyaretçi sayısının 5 milyona ulaşması durumunda kendisiyle grup seks yapacağına söz verdi.

Richard, 'birkaç ay önce Katie'ye grup seks yapıp yapmayacağını sordum' diye anlattı: 'Yapabileceğini, ama bunun o kadar kolay olmadığını söyledi ve ortaya bir iddia attı... Bir site açacaktım ve sitenin ziyaretçi sayısı 5 milyona ulaşırsa, üçlü seks yapmak için bir kız arakadaşını daha ayarlayacağını söyledi.'

Katie de Richard'ı doğrulayarak, 'evet böyle bir iddia ortaya attım. Ama grup sekse katılacak kızı ben belirleyecektim' dedi.

Ziyaretçi sayısı 16 milyona ulaştı
Bunun üzerine Richard, İnternet sitesini açarak, bugün itibarıyla 16 milyon ziyaretçiye ulaştı. Katie, sitede fotoğrafları yayınlanan kızlardan ikisini kendilerine eşlik etmesi için seçecekti.

Richard, site üzerinden kendisine birçok e-posta geldiğini ve insanların beraber grup seks yapmayı teklif ettiklerini söyledi. Ama tercih tamamen Katie'ye ait olduğu için hepsi reddedilmiş.

Sitede, 5 milyon ziyaretçiye ulaşıldığında Richard'ın fantezisinin gerçekleşip gerçekleşmediğiyle ilgili bir bilgi ise verilmiyor.
(cnnturk.com)
186
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.