Magazin

İnsanın camdan atlayası geliyor!

İnsanın camdan atlayası geliyor!

Askerliğe elverişsiz raporu alan Şahan Gökbakar: "Vatan haini ilan edildim. Nefret dolu haber ve yorumları görünce insanın camdan aşağı atlayası geliyor!"

Şahan Gökbakar, "Birçok ünlü gibi ABD'ye yerleşip, çalışma izni alıp, askerliği 28 gün yapma imkanım vardı ama yapmadım. Samimiyetime inanın" dedi. Şahan Gökbakar, "Birçok ünlü gibi ABD'ye yerleşip, çalışma izni alıp, askerliği 28 gün yapma imkanım vardı ama yapmadım. Samimiyetime inanın" dedi.

Almadım onlar verdi
Şahan Gökbakar yasta! Boyunun 1.84, kilosunun ise 135 olduğu için 'Askerliğe elverişsizdir' raporu verilen ünlü komedyen, "TSK için çiftçi Hasan'ın oğlu neyse, ben de oyum. Zaten öyle de davrandılar" dedi ve ekledi: Ben muafiyet belgesi almadım, bana belgeyi onlar verdi. Bir bildikleri vardır herhalde değil mi?

Raporu veren yetkililere sosyal hizmette bulunmayı bile teklif ettiğini ama kabul edilmediğini söyleyen Gökbakar, sitem etti: Bazı provokatörler bu durumu nefret dolu bir tavırla yorumladı: Vatan haini ilan edildim. İnsanın o yorumları okuyunca camdan atlayası geliyor. Anladım ki, en önemli şey vicdanın çürük olmamasıymış.
(Sabah)
Yayın tarihi: 18.05.2010
219
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.