Magazin

İnanır'dan Ahmet Kaya iddialarına sert yanıt

İnanır'dan Ahmet Kaya iddialarına sert yanıt

Ünlü sanatçı Kadir İnanır, Ahmet Kaya tartışmasında kendine yönelik iddialara yanıt verdi. İnanır, "otursunlar Tatar Ramazan'ı izlesinler" dedi.

Başbakan Erdoğan'ın Ahmet Kaya ile ilgili başlattığı tartışma sürüyor. Kaya'yı kimler yuhaladı, kimler çatal attı, kimler marş söyledi tartışmasına Kadir İnanır'da katıldı.

İnanır'ı tartışmaya çeken ise, olaylar sırasında tuvalette olduğu iddiaları. Bu iddialar üzerine Hürriyet yazarı Cengiz Semercioğlu'na açıklama yapan sanatçı, "bu iftirayı benim üzerime atanlardan hesabını soracağım" "benim yanımda Ahmet Kaya'ya laf söyleyecek adam anasından doğmadı daha" dedi.

İnanır yaptığı açıklamada, Ahmet Kaya için, "yaptığı her şarkıyı bana dinletirdi. Rahmetlinin yaptığı tek bir film müziği var o da benim oynadığım Tatar Ramazan. Açsınlar Tatar Ramazan'ı izlesinler" şeklinde konuştu.

"Ahmet Kaya'ya dün de laf söyletmedim, bugün de laf söyletmem" diyen inanır, "o gece salondan apar topar kalabalık içinde dışarı çıkarken bile tek selamı bana verip gitmiştir" dedi.

Yayın tarihi: 21.11.2013
557
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.