Magazin

İmparator'un konferansına yoğun ilgi

İmparator'un konferansına yoğun ilgi

Milan Teknik Direktörü Fatih Terim ve Claus Moller'in birlikte vereceği "Takımdaşlık" konferansına, kişi başına 833 dolar gibi bir ücretin talep edilmesine rağmen 500 kişi başvurdu.

A.C Milan'ın Teknik Direktörü Fatih Terim'in, "Time Manager" felsefesinin yaratıcısı olarak bilinen Claus Moller'le birlikte vereceği "Takımdaşlık" konulu konferansa büyük ilgi olduğu bildirildi.

PDR Conferences tarafından 5 Kasım'da İstanbul'da düzenlenecek "Takımdaşlık" konferansına Türkiye'nin dört bir yanından başvuru yapıldığı belirtildi.

PDR Conferences yetkililerinden aldığı bilgiye göre, ekip çalışmasıyla neleri gerçekleştirebileceğini ispatlayan Terim ile "önce insan" yaklaşımıyla hizmet yönetimi alanına yeni birsoluk getiren Moller'i dinlemek için farklı meslek gruplarından yaklaşık 500 başvuru gerçekleştirildi.

Ev hanımlarından öğrencilere, şirket yöneticilerinden futbolculara kadar toplumun değişik kesimlerinin ilgi gösterdiği katılımın, konferans tarihine kadar artmasının beklendiği kaydedildi.

Konferans ücreti 833 dolar

5 Kasım'da Swissotel'de Fatih Terim ve Claus Moller tarafından verilecek "Takımdaşlık" konferansı için kişi başına 833 dolar talep ediliyor.

Ücret, katılım sayısına göre azalırken, aynı firmadan 11 kişi, kişi başına 614 dolar ödeyecekler. 11 kişiden sonraki her ilave katılımcı için 300 dolar artı KDV ücret alınacak.
Yayın tarihi: 30.10.2001
199
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.