Magazin

'İki yıl ömrüm kaldı'

'İki yıl ömrüm kaldı'

Ölümle pençeleşen ünlü aktör neler yaşıyor, neler hissediyor? Çarpıcı açıklamaları...

En öldürücü kanser türlerinden biri olan pankreas kanserine karşı mücadele veren aktör Patrick Swayze, belki 2 yıl daha yaşayabileceğini söyledi.

Amerikan ABC televizyon kanalının ünlü programcısı Barbara Walters'a konuk olan 56 yaşındaki Swayze, kanser teşhisi konulduğundan bu yana korku ve kızgınlık yaşadığını anlattı.

VEDA MI EDİYORUM? ASLA
"İlk Aşk İlk Dans" ve "Hayalet" filmlerinin unutulmaz yıldızı Swayze, ölüm döşeğinde olduğu ve insanlarla vedalaştığı yönündeki haberleri yalanladı ve "Ölüyor muyum? Vazgeçiyor muyum? Ölüm döşeğinde miyim? İnsanlara veda mı ediyorum? Asla" dedi.

2 YILIM DAHA VAR
Ancak, zamanının kısaldığını kabul ettiğini belirten Swayze, "5 yılın oldukça hüsnükuruntu ile geçtiğini söyleyebilirim. İstatistiklere inanırsanız 2 yıl daha var gibi" diye konuştu. Yine de hala kendine "Neden ben" diye sorduğunu belirten ünlü aktör, bulunacak bir tedaviyle uzun süre yaşamak istediğini ifade etti.

"Geleceği hayal etmeye devam ediyorum, sağlıklı ve uzun bir geleceği. Kanserin gölgesinde değil, ışıkta yaşayarak" diyen Swayze, ağrı kesici olmadan, titiz ve deneysel nitelikte bir tedavi görürken yeni bir dizi çekimine başlaması üzerine insanların "aklını kaçırdığını" düşündüğünü söyledi.

"Beast" adlı dizisi gelecek hafta bir kablo tv kanalında yayımlanacak olan Patrick Swayze'e kanser teşhisi geçen yılın başında konulmuş ve aktör geçen ay ölüme yaklaştığı yönündeki haberleri yalanlamıştı.
(Vatan)
Yayın tarihi: 08.01.2009
162
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.