Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

İhtiraslı kadın: Jennifer Lopez

İhtiraslı kadın: Jennifer Lopez

Seksi yıldız Jennifer Lopez, Hello dergisine Sevgililer Günü için özel olarak verdiği röportajda, aşkı anlattı. "Ben aşkı derinden ve ihtiraslı yaşarım" diyen Latin güzel, gerçek aşkın sonsuza dek süreceğine inanıyor.

Günümüz kadınları kalıcı aşka fazla inanmasalar da Jennifer Lopez, sanki aşık olmak için yaratılmış. Onun için aşk, her şeyden daha önemli. Peki, hemen hemen her erkeğin hayallerini süsleyen bu kadının aşkı yaşama yöntemi nedir?

Seksi yıldız Hello dergisine verdiği röportajda bu soruya "Ben aşkı güçlü duygularla, derinden ve ihtiraslı yaşarım" cevabını verdi. Kocası Marc Anthony'yle arasında güçlü bir kimya oluştuğunu belirten Jennifer Lopez, aşkın sözlerle değil bakışlarla anlatıldığı kanısında.

Lopez, eşiyle birlikte hazırladığı "How a Women Loves" (Bir Nasıl Sever) isimli albümünün, gerçek aşkı anlattığını belirtiyor ve sonsuza dek sürecek aşklara inandığını söylüyor: "Aşkın günün birinde sona ereceğini ileri sürenler yanılıyor.

Gerçek aşk asla bitmez." Parası, şöhreti ve mutlu bir evliliği olan seksi yıldız, tek eksiğinin bir çocuk olduğunu ve eşi gibi kendisinin de çocuk sahibi olmak için sabırsızlandığını söylüyor.
(Hürriyet)
491
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.