Magazin

İhaneti affetmedi

İhaneti affetmedi

İbrahim Çelikkol, esmer bir güzelle önceki gece dudak dudağa eğlendi. Bunu duyan Deniz Çakır, aşkını terk etti.

Yaklaşık 3 yıldır aşk yaşayan Deniz Çakır ile İbrahim Çelikkol arasına kara kedi girdi. Henüz birkaç gün önce objektiflerin karşısına sarmaş dolaş çıkan oyuncu çiftin ihanet yüzünden ayrıldığı iddia edildi. Gecce.com'a göre; ihanetin adresi Reina oldu. İbrahim Çelikkol, yakın arkadaşı şarkıcı Hakan Altun'la gittiği mekanda yabancı ve esmer bir güzelle sarmaş dolaştı. Ünlü oyuncu ile esmer aşkı; sabahın ilk ışıklarına dek dudak dudağa eğlendi.

Reina'nın çıkışında gazetecilerin beklediğini bilen İbrahim Çelikkol, uyanıklığı da elden bırakmadı. Ünlü oyuncu ve esmer sevgilisi; mekanı Hakan Altun'un da bindiği bir tekneyle terk etti. Dedikodulara göre; bu ihaneti öğrenen Deniz Çakır da arkasına bakmadan İbrahim Çelikkol'u terk etti. Daha önce de defalarca kez ayrılıp barışan Çakır ile Çelikkol'un yeniden bir araya gelip gelmeyeceğini ise zaman gösterecek.

Yayın tarihi: 21.06.2013
253
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.