Magazin

İdo'ya veda partisi

İdo'ya veda partisi

1 Temmuz'da müzik eğitimi almak için Boston'a gidecek olan İdo Tatlıses, önceki gün bir çay bahçesinde arkadaşlarına veda yemeği verdi. Yemekte bulunan fasıl grubu sadece İbrahim Tatlıses şarkıları çaldı

İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın 20 yaşındaki oğulları İdo Tatlıses, önceki gün arkadaşlarına veda yemeği verdi. 1 Temmuz'da müzik eğitimi almak için Boston'a gidecek olan İdo'nun; annesi Derya Tuna'yla birlikte yaşadığı Zekeriyaköy'deki bir çay bahçesinde düzenlediği veda yemeğine yakın arkadaşları katıldı.

ŞARKILAR SÖYLENDİ
Bir fasıl grubunun eşlik ettiği ve kebap servisinin yapıldığı gecede, sadece İbrahim Tatlıses şarkıları çalınıp söylendi. Bir ara fasıl grubunun yanına giden İdo, kendisinin yazıp bestelediği Türkçe ve Arapça parçaları seslendirdi. Bu sırada İdo'ya, Hüsnü Şenlendirici'nin oğlu Ergun Şenlendirici de klarnetiyle eşlik etti. İdo gecenin sonunda fasıl grubundan, babasının annesi için yazdığı 'Dertler Derya Olmuş' şarkısını çalmalarını istedi.

(sabah)

Yayın tarihi: 22.06.2012
272
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.