Magazin

İdo'nun bebeği oluyor!

İdo'nun bebeği oluyor!

Muğla'nın Bodrum ilesinde tatil yapan ünlü ses sanatçısı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo 2 ay sonra albümünün hazır olacağını açıkladı.

ido tatlıses

Bodrum'da hem tatil yapan, hem de albümünü hazırlayan İdo Gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İLK ALBÜM İNSANIN BEBEĞİ GİBİDİR
İdo sözlerine albüm müjdesi ile başlayarak "çok yoğum albüm hazırlığı içerisindeyim, birkaç projem var onları hayata geçiriyorum. Şu anada albümün çıkmasına 2 ay kadar bir süre kaldı. Çok az bir süre ama bana o bile çok geliyor. Çok aceleciyim ben. Babam bir albüm için 7 ay çalışırdı. Babam gibi olamam albüm konusunda bir giriyordu albüm çalışmasına 7 ay sürüyordu. Çekilmez 7 ay ben çekemem o kadar süre uğraşmayı. İlk albümüm çıkarıyorum, ilk albüm insanın bebeği gibidir. Benimde bebeğim olacak. Bebeğim oluyor" ifadelerini kullandı.

İSTEDİĞİM MESLEK DJ'LİK DEĞİL
İdo hedeflerinin büyük olduğunu ifade ederek "Hedeflerimde çok iş var. İnsanlar şimdi, şu işe böyle bakıyor. Bu çocuk dj bu ardık dj olarak kalır gözü ile bakıyorlar. Ama öyle bir şey yok. Benim istediğim meslek dj'lik değil. Benim istediğim meslek yapımcı olmak. Prodüktör olmak istiyorum"dedi.

BABAMIN ŞARKISINI DEMET AKALIN OKUSUN
Konuşmasına teknede devam eden İdo albümü hakkında bilgi vermeye devam etti, "Albümümde 5 parça olacak çoğunlukla clup müziklerinden oluşacak. Albüm içerisinde kavırlar da olacak. En çok istediğim İbrahim Tatlıses'ten "vur gitsin" şarkısı hatta okumasını istediğim kişi ise Demet Akalın" sözlerine ekledi.

HADİSE BENİ SAHNEDEN İNDİRMEK İSTEDİYSE BU KISKANÇLIKTIR
İdo, Ünlü sanatçı Hadise'nin kendisini sahneden indirmek istemesi İdeaları hakkında da konuşarak "Hadise beni sahneden indirmek istedi mi? İstemedi mi? Bilmiyorum. Ben sahneden beni indirmek istedi diye duydum. Hadise'nin öyle bir şey yapacağını sanmıyorum. Ama öyle bir şey yaptıysa çok ayıp etmiş olur. Zaten sahneden inmedi. Ama öyle bir düşüncesi oldu ise çok ayıp. Oraya gelen insanlar, eğlenmek istiyor. Bir kere sadece Hadise hanımın şarkıları ile değil, başka şarkılarla da eğlenmek isteyen insanlar var. Eğer beni sahneden indirmek istemesi başka bir statüye giriyor. Kıskançlığa giriyor iş. Çünkü başkalarının şarkıları ile millet eğleniyorsa yapacak bir şey yok yani. Bir şey demek istemiyorum eğer öyle bir şey varsa büyük ayıp" dedi.

İBRAHİM TATLISES HIZLA İYİLEŞİYOR
Almanya'da tedavi gören İbrahim Tatlıses hakkındaki soruları da yanıtlayan İdo "Babalar günü babamla saat 24:01 de görüştüm. Almanya'da tedavisi var. Babalar gününü kutladım ve yaklaşık 5 dakikalık bir görüşmemiz oldu. Babamın durumu şu anda süper, durumu on numara. Biz merdivenleri ikişer, ikişer çıkıyoruz, babam şu an merdivenleri yirmişer, yirmişer çıkmaya başladı. Tedavisi o kadarki hızlı ilerliyor"dedi.

(Habertürk)

Yayın tarihi: 17.06.2013
1485
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.