Magazin

İbo trafikte çıldırdı

İbo trafikte çıldırdı

17 Haziran saat 10.30... Yer Levent Oto Sanayi Sitesi... Son dönemde Kuzey Irak'ta inşaat işleri yapmaya başlayan İbrahim Tatlıses, Irak plakalı BMW marka otomobiliyle trafikten çıkmaya çalışıyor.

Trafik açılınca virajı dönen Tatlıses, yolun kenarında park halinde olan ve üzerinde oto kurtarıcısı yazan kamyonetini gözüne kestiyor. Trafiği sıkıştırdığını düşündüğü kamyonetin yanına yaklaşan Tatlıses, bağırarak şoföre neden orada durduğunu soruyor.

Sürekli aynı bölgede duran ve trafikle ilgisi olmayan kamyonetin şoförü de Tatlıses'in neye kızdığını anlamadığı için boş boş bakıyor. Bunun üzerine iyice sinirlenen ve öfkeden deliye dönen Tatlıses, otomobilinden fırlayıp şoförün yanına gidip ağza alınmayacak küfürler sarf etmeye başlıyor.

Tatlıses, çevredeki vatandaşların şaşkın bakışları altında şoförü tehdit edip kolunu çekiştiriyor. Yumruğunu kaldıran ve "Seni döverim" diye bağıran Tatlıses, avazı çıktığı kadar bağırıp ortalığı inletiyor. Dona kalan şoför hiçbir karşılık cevap vermeyince de Tatlıses, dönüp aracına tekrar biniyor.
(Milliyet)
Yayın tarihi: 18.06.2010
198
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.