Magazin

İbo ile Tilbe fena kavga etti

İbo ile Tilbe fena kavga etti

Tatlıses, programına konuk ettiği Yıldız Tilbe'ye "Seni pez...nklerin elinden kurtardım" deyince iki şarkıcı canıl yayında birbirine girdi.

ATV'de canlı yayınlanan İbo Şov'daki büyük kavga, Yıldız Tilbe'nin "Kandıramazsın Beni" adlı şarkısını söylerken Tatlıses'in şarkıyı yarıda kesmek istemesiyle başladı. Buna rağmen Tilbe şarkısını tamamladı. Ardından reklamlar yayına girdi. Reklamların ardından Tatlıses, konuğu Yıldız Tilbe'nin kendisine saygısızlık yaptığını söyledi. Tilbe'nin geçmişte dayak yediğini ve kendisinden yardım istediğini iddia eden Tatlıses "Seni pez....nklerin elinden kurtardım" deyince Tilbe dayanadı ve, "Beni kimse pez...nklerden filan kurtarmadı. Ayrıca sizden yardım istediysem bunu niye burada söylüyorsunuz, çok ayıp ediyorsunuz" dedi.

Tilbe, alkışlayıp gitti
Tartışma karşılıklı sözlerle uzayınca yayına bu kez rapçi Ceza'nın program görüntüleri verildi. Bir süre sonra tekrar yayına geçilince ayağa kalkan Tilbe, programı Tatlıses'i alkışlayarak terketti. Stüdyodaki bazı izleyiciler de programdan ayrıldı. Tilbe'nin ayrılmasını kabullenemeyen Tatlıses, "Ne zaman yayına çıksa, 'şunu yapmam, bunu söylemem'diyor. Lanet olsun kardeşim. Gelmezsen gelme. Şarkını da istemiyorum seni de" dedi.
(Vatan)
Yayın tarihi: 23.02.2009
490
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.