Magazin

Hülya'nın gafa dönüşen esprisi!

Hülya'nın gafa dönüşen esprisi!

Hülya Avşar, Emine Erdoğan'a bakarak konuşunca...

Türkiye İş Kadınları Derneği'nin (TİKAD) Milli Eğitim Eğitim Bakanlığı ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın desteğiyle hazırladığı "Bir Başkadır Benim Memleketim" projesinin gecesi Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirildi.HÜLYA AVŞAR'DAN GARİP AÇIKLAMALAR


Sunuculuğu Balçiçek İlter'in üstlendiği gecede, Hülya Avşar sahne aldı. Avşar sahnede giydiği kıyafetiyle ilgili ilginç açıklamalarda bulundu.

THY KIYAFETLERİNE GÖNDERME


Geçtiğimiz hafta THY kıyafetleri sosyal medyada geniş yer edinmiş ve hosteslerin Osmanlı dönemini andıran yeni kıyafetlerini tasarlayanlar tepki görmüştü. Avşar, Emine Erdoğan'a doğru bakarak THY kıyafetlerini eleştirdi. Hülya Avşar sahneden Emine Erdoğan'da dönerek, "5 bin elbiseden en kapalısını seçtim, yine de THY'ninki kadar değil, kolları açık" ifadelerini kullandı.

"YAĞ ÇEKMİŞ GİBİ OLMAMAK İÇİN.."

Kıyafetiyle ilgili Emine Erdoğan'a "Fazla mı açık" diye soran Hülya Avşar "Emine Hanım bana bir şey demez dedim. Emine Hanımın geleceğini duyduktan sonra öğleden sonra 5 bine yakın elbise denedim. En kapalısı buydu bulduğum elbisenin. Kolları vardı, kestim bu hale getirdim. Modacı Melih Yazgan'a dedim ki 'Aç Emine Hanım bir şey demez, aç aç' dedim. Yağ çekmiş gibi görünmemek için çok kapalı giyinmek istemedim. Alttan aldık üstten girdik bu hale geldi, umarım beğenmişsinizdir, çok açık olmamıştır. THY kıyafeti olmasa da..." diye konuştu. (En son haber)

Yayın tarihi: 01.03.2013
1159
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.