Magazin

Hülya'dan ilginç açıklama

Hülya'dan ilginç açıklama

"Aldatmak zevkli bir şeydir" diyerek bir anda dikkatleri üzerine çeken Hülya Avşar, kendi adını taşıyan dergide aşk ile aldatmayı karşılaştırdı.

Hülya Avşar, "Aşk ile aldatmayı karıştırmamak gerekir. Aldatılmak bir çeşit değişiklik ihtiyacı, aşk ise insanı yeniden doğmuşa döndüren, yürektan gelen çok güçlü bir histir. Kabul etmek gerekir ki, aldatılan için zordur ama başına geldiğinde hiç de fena değildir" dedi.

Avşar, yazısını şöyle sürdürdü, "Şu aldatmayı doğru algılamak gerekiyor. Her evli erkek ya da kadının başkalarıyla ilişki kurması aldatmak değildir. Aldatmak günlük ya da bir kaç kerelik yapılan değişiklik ihtiyacını gidermek, kendini iyi hissetmek ya da kendini kahraman hissetmek için kurulan ilişkidir.

Ama bir başka kişiye kalbin çarpıyor, yüzün gülüyor, kendini yeniden doğmuş gibi hissediyor, onu düşündükçe tahrik oluyor, hep onunda yanında olmak istiyor, gözün hiçbir şey görmüyorsa işte bu aşktır. İşte bu bulduğun an yaşanacak bir şeydir. Ne kadar süreceği hiç önemli değil. Süresi her ne olursa olsun insanı en az 10 yıl geriye götürüyor."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 15.04.2006
355
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.