Magazin

Hülya mastürbasyonu bilmiyordu

Hülya mastürbasyonu bilmiyordu

Hülya Avşar'ın 1993 yılında rol aldığı 'Berlin in Berlin' filmindeki mastürbasyon sahnesi hâlâ konuşulmaya devam ediyor. Son olarak Filmin yönetmeni Sinan Çetin'den çarpıcı bir açıklama geldi.

Sunuculuğunu Kenan Işık'ın yaptığı ve atv'de yayınlanan 'Dünya Bir Oyun Sahnesi' adlı programa konuk olan filmin yönetmeni Sinan Çetin, meşhur sahneyle ilgili olarak konuşmak istemese de Işık'ın ısrarları üzerine çok ses getirecek bir açıklama yaptı. Habertürk'te yer alan habere göre Çetin, "Hülya Avşar, çok güzel aşklar ve seksler yaşadığı için mastürbasyonu bilmiyormuş, öğrettik ve yaptı" dedi.

Sevişmemek için mastürbasyon yaptım
Hülya Avşar, o sahnenin nasıl çeküeceğiyle ilgili günlerce stres yaşadığını geçen yıl Mustafa Altıoklar'ın 'Sinemacı' adlı programında şöyle anlatmıştı; "Cem özer'i sevmem. Filmin yönetmeni Sinan Çetin bir sevişme sahnesi çekmeyi planlamıştı. O sırada ben sevişme sahnesinde oynamamak için kıvranıyorum. Sonra düşündüm, gencecik kadın, dul kalmış. 'Mastürbasyon yapsın' dedim. Sinan hemen atladı. Ama ondan sonra da günlerce 'nasıl çekilecek' diye strese girdim."
Yayın tarihi: 17.07.2009
763
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.