Magazin

Hülya Avşar şov

Hülya Avşar şov

Ağzından çıkan her söz olay olan Hülya Avşar, şimdi de fotoğraflarıyla dillerde...

Sinema ve dizi film çekimleri nedeniyle yoğun bir kış sezonu geçiren Hülya Avşar, geçen hafta dinlenmek için güneye indi... Tıklım tıklım dolan popüler beach'ler yerine günlerini ailesiyle teknede geçirmeyi seçen Avşar, Bodrum-Türkbükü sahillerinde Kelebek objektifine yakalandı.

Spor hocası hep yanında
Kızı Zehra ve kız kardeşi Helin Avşar'la gözlerden uzak bir tatil geçiren Avşar'ın, epey kilo verdiği dikkat çekti. Bu işin sırrı da çok geçmeden ortaya çıktı. Uzun zamandır sıkı bir egzersiz programı uygulayan sanatçı, spor hocasını bu tekne turunda bile yanından ayırmamıştı.

Kaya eksik
Kardeşi Helin'in kızı Zehra ile ilgilenmesini fırsat bilip rahat rahat yüzüp güneşlenen Hülya Avşar'ın yanında eşi Kaya Çilingiroğlu'nun olmaması gözden kaçmadı. Buna rağmen keyfi yerinde görünen Avşar, gazetecileri fark edince de panikleyip tepki göstermek yerine onlara el salladı ve 'İki gün Çeşme'de demirliydik. Bugün buraya geldik. Hemen nasıl haberiniz oldu. Anlaşılan sizden kaçılmıyor. Biraz daha buralardayız, daha sonra görüşürüz' dedi.

Tekne kirasi 100 bin euro
Hülya Avşar, tercihini bir otelde kalmak yerine, tekne kiralamaktan yana kullanmıştı. Ama bu ayrıcalık ona pahalıya maloldu. Cobra King adlı teknenin iki haftalık kirası için Avşar tam 100 bin euro ödedi. 34 metrelik teknede geçtiğimiz günlerde Malezya Başbakanı Badawi ve eşi de tatil yapmıştı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 30.06.2005
399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.