Magazin

Hülya Avşar ağzını bozdu: Sana ne lan g...

Hülya Avşar ağzını bozdu: Sana ne lan g...

Hülya Avşar, Cunda'da bir takipçisinin Başbakan Tayyip Erdoğan'la ilgili sözleri üzerine ağzını ona yakışmayacak şekilde bozdu.

Hülya Avşar, Cunda'da bir takipçisinin Başbakan Tayyip Erdoğan'la ilgili sözleri üzerine ağzını ona yakışmayacak şekilde bozdu. Hülya Avşar, Göcek ve Bodrum tatilinden sonra soluğu Cunda'da aldı. Hülya Avşar, çay içerken çektirdiği fotoğrafı Instagram sayfasında paylaşması takipçileri arasında tartışma çıkarttı.

Takipçilerini ikiye bölen fotoğrafta bazıları Hülya Avşar'ın yaşlandığı söylerken, bazıları ise halen genç olduğunu ifade etti. Tartışmanın büyüdüğünü gören Hülya Avşar, açıklama yapmak zorunda kaldı. Avşar, "Benim için yaşlanmak çok hoş. Ayrıca tabii ki yaşlanıyorum. Allah herkese nasip etsin" diyerek son noktayı koydu. Avşar, daha sonra bir takipçisinin, yorumuna ağzını bozdu. Avşar, "Sana ne lan g....?" yazısıyla sert tepki gösterdi.

Yayın tarihi: 14.08.2013
1620
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.