Magazin

Hollywood yıldızı Türkiye'de hapse girecekti

Hollywood yıldızı Türkiye'de hapse girecekti

Türkiye'de CNBC-E'de de yayınlanan ve Amerika'nın Lost'tan sonra en popüler dizisi olan One Tree Hill'in güzel yıldızı Sophia Bush, Türkiye'de bir askeri tesisin fotoğraflarını çektiği gerekçesiyle hapse atılmaktan sonra anda kurtulduğunu öne sürdü.

Londra'da yayınlanan The Daily Star gazetesinin haberine göre, ünlü Amerikalı yıldız film çekimlerine katılmak üzere Türkiye'ye yaptığı bir seyahat sırasında bir askeri birliği fotoğrafını çekerken başının derde girdiğini iddia etti.

Gittiği yerlerde bolca fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini belirten ünlü oyuncu, Türkiye'de manzara fotoğrafı çekerken, bir anda bir Türk subayının kendisine yaklaşarak elindeki fotoğraf makinesini istediğini söyledi.

Subayın sözlerinden yanlışlıkla bir askeri birliğin fotoğraflarını çektiğini anladığını ifade eden güzel yıldız, fotoğraf makinesini vermek istememesi üzerine gözaltına alınmakla tehdit edildiğini ileri sürdü.

Türk subayın ısrar etmesi üzerine, "Fotoğrafları silmemi istiyorsanız silerim, ancak makineyi vermem" dediğini söyleyen oyuncu, olayın büyüyüp hapisle tehdit edilmesi üzerine makineyi vermek zorunda kaldığını iddia etti.

Amerikalı yıldız, başından geçtiğini söylediği olayın tam olarak nerede gerçekleştiğini ise belirtmedi.
Yayın tarihi: 09.05.2010
556
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.