Magazin

Hollywood çeteleri

Hollywood çeteleri

Son yıllarda Hollywood'un ünlüleri arasında gruplaşmalar başladı. Ok dergisi, hep bir arada olan yıldızların oluşturduğu Hollywood çetelerini derledi.

Sağlıklı yaşama çetesi
Bu çete, Hollywood'un sağlığına önem gösteren yıldızlarından kurulu. Gwyneth Paltrow, Madonnna, Christy Turlington, Liv Tyler, Stella McCartney Kate Hudson ve Christina Applegate sağlıklı yaşamayı ilke edinen ünlüler.

Avustralyalı yıldızlar çetesi
Bu çetenin kapıları, Avustralya ve Yeni Zelandalı oyunculara açık. Çetenin kurucusu güzel yıldız Nicole Kidman. Kidman'ın yakın arkadaşları Naomi Watts ve Russell Crowe, "Moulin Rouge"un yönetmeni Baz Luhrmann çetenin diğer üyeleri. Kidman ve Watts'ın sevgilileri de çeteye dahil.

Komedi çetesi
Bir grup komedi oyuncusu Hollywood'da fırtınalar estiriyor. Ben Stiller, Owen Wilson ve Vince Vaughn Hollywood'un komedi çetesinin üyeleri. Jennifer Aniston, Vince Vaughn'ın sevgilisi olarak çeteye dahil oldu. Owen Wilson'ın kardeşi Luke Wilson ve Will Ferrell de kahkahaların eksik olmadığı grubun üyeleri.

Ocean's Eleven çetesi
"Ocean's Eleven" filminden sonra George Clooney, Matt Damon, Julia Roberts, Catherine Zeta-Jones ve Brad Pitt ayrılmaz oldular. Clooney'nin villası, çetenin buluşma yeri.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 02.03.2006
451
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.