Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hilton'a rekor teklif!

Hilton'a rekor teklif!

Paris Hilton, Acun Ilıcalı'nın sunduğu "Var mısın Yok musun"da, uzun yıllar haber spikerliği yapan ve ağır bir rahatsızlık geçirip kızını okutmakta zorlanan, Tuna Huş için yarışmacı koltuğuna oturdu

Paris Hilton'a bütün "Var Mısın Yok Musun" yarışmacılarının yanı sıra stüdyodaki bütün seyirciler de çok büyük ilgi gösterdi.Acun Ilıcalı, Paris Hilton'a içinde "Kız Kulesi"nin görselinin olduğu bir kolye hediye etti. Kız Kulesi'nin hikayesinden çok etkilenen Paris Hilton hediye edilen kolyeyi çok beğendi. Paris Hilton, "Stars are Blind" şarksının klibi barkovizyonda yayınlanınca yarışmacılarla beraber dans etti.

Yarışmada son ikiye 50 TL ile 50.000 TL kalınca, Acun Ilıcalı daha önce yapılmamış bir şey yaparak bankacı Hamdi Bey'den 50.000 TL teklif vermesini istedi. "Tuna Huş" hayranı olan Hamdi Bey, Acun Ilıcalı'yı kırmadı ve ilk defa 50.000 TL teklif verdi. Paris Hilton, bankacı Hamdi Bey'in yapmış olduğu bu telkifi kabul etti. Paris Hilton'un kutusundan ise 50 TL çıktı.

(Hürriyet)
Yayın tarihi: 01.06.2009
300
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.