Magazin

"Her şey bir kahpe yüzünden oldu"

"Her şey bir kahpe yüzünden oldu"

Şarkıcı Alişan, Bodrum dönüşü Atatürk Havaalanı’nda objektiflere takıldı.

alişan

Atlasjet’e ait uçakla havaalanına inen Alişan’ın keyifsiz olduğu dikkatlerden kaçmadı. Yakın dostu Demet Akalın’ın twitter’dan kendisi için yazdığı sözlerden dolayı canının sıkkın olduğu anlaşılan Alişan, önce gazetecilerle konuşmak istemedi.

Gazetecilerin ısrarlı soruları karşısında sessizliğini bozan Alişan isim vermeden “Birisi ortaya bir dedikodu attı. Demet de bana sormadan bunun üzerine yorum yaptı. Kendisiyle konuştum ama aramız hala soğuk. Başka bir kahpe yüzünden oldu” diyerek sert konuştu. Alişan tüm bunları söylerken kahpe olarak nitelendirdiği kişinin kim olduğunu açıklamaktan kaçındı. Bu arada ünlü şarkıcı aracını beklediği sırada kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı. Batman' dan gelen genç sporcularla fotoğraf çekilen Alişan, uzun bekleyişin ardından aracının gelmesiyle havaalanından ayrıldı.

Alişan'ın kızdığı ismin bir dönem Servet Çetin'le arkadaşlığı ile gündeme gelen estetisyen Ayşe Yıldız olduğu öğrenildi. Yıldız'ın iki taraf arasında laf taşıması sonucu ikili iki yakın dostun arası bozuldu. Alişan ile Ayşe Yıldız da bir süre öncesine kadar iyi arkadaştı. Yıldız Alişan'ın ter sonunun çözmek için koltuk altlarına botox yapmış, bu sırada çekilen fotoğrafını da ikili bir cafe'de gazetecilerle paylaşmıştı.

(Milliyet)

Yayın tarihi: 27.08.2012
549
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.