Magazin

Helin Bodrum'un havasına kapılmış

Helin Bodrum'un havasına kapılmış

Hülya Avşar, kardeşi Helin Avşar'ın Bodrum'daki davranışlarını "Helin Bodrum'un havasına kapılmış" diye değerlendirdi.

Kardeşinin hatasını anlayıp kendisinden özür dilediğini söyleyen Hülya Avşar, "Helin çocuk değil. Ona çok sert davranmak istemem. Ama o benim kızım olsaydı, aynı şeyleri yapamazdı" dedi.

İki olay üst üste
Daha birkaç gün önce Maça Kızı Otel'in iskelesinde alkol sınırını aştığı için kusarken ve gazetecilere el hareketi yaparken görüntülenen Helin Avşar'ın, önceki gün de Red Room Beach'te elinden düşürmediği bira bardağı ve üzerinde küfürlü bir ifade yazan tişörtüyle saatlerce dans edip sevgilisiyle öpüşmesinin yankıları devam ediyor.

Davranışlarını herkesin ağır bir dille eleştirdiği Helin Avşar'a, ablası Hülya Avşar sahip çıktı. Helin'in özür dilediğini belirten Hülya Avşar, "Helin çocuk değil. Bu konuda sert davranmak istemem ama o hatasını anladı" dedi. Hülya Avşar, Hürriyet'e şu değerlendirmeyi yaptı:

Bodrum'u terk etti
"Helin beni aramadı ama cepten mesaj geçerek özür diledi. Zaten şu an Bodrum'u terk edip Ankara'ya ablasının yanına gitti. Bence Bodrum'a giden insanlar, biraz da oranın atmosferine ayak uyduruyorlar. Daha öğle saatinde alkol almaya ve eğlenmeye başlıyorlar. Helin'e de bu yapılanlar normal geliyor ve oradaki insanlara, arkadaşlarına uyuyor.

Helin, yaşını başını almış, kendi parasını kazanan birisi. Çocuk değil. Bu konularda çok sert davranmak istemem, ama o hatasını anladı. Benim kızım aynı şeyleri yapsa, tabii ki karşı çıkarım. Mesaj ile özür dilemesi ne kadar pişman olduğunu gösteriyor. Yaptıklarını tabii ki hoş karşılamıyorum..."
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.07.2005
368
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.