Magazin

Hayata 1-0 önde başladım

Hayata 1-0 önde başladım

Survivor'un finalinde güçlü rakibi İhsan'ı eleyip 500 bin liralık büyük ödülün sahibi olan Merve Oflaz samimi açıklamalar yaptı.

Güncellenme tarihi:
MERVE OFLAZ BURADA Panama ve İstanbul'da 5 ay süren yarışmada, erkek rakiplerini fizik gücüne dayanan oyunlarda eleyip, 500 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olan Oflaz, 'Kanımın son damlasına kadar yarıştım. Çok acı çektim ama bırakmadım' dedi. İşte, finalde İhsan'ı deviren Survivor kraliçesinin Akşam Gazetesi'nde yer alan açıklamaları: - Yarışmalar beni çok zorladı. Kanımın son damlasına kadar yarıştım. Çok acı çektim ama bırakmadım. - Kadınlar hep ezik olur derlerdi. Bunun doğru olmadığını gösterdim. Adada 4 erkeğe karşı yarıştığım zamanlarda '4 kıza karşı 1 erkek' diye espriler yapılıyordu. Bu esprilerden hoşlanmamıştım. Sonuçta bir kızın ne kadar güçlü olduğunu herkes gördü. Üstelik de sadece 22 yaşındaki bir kızın... - Kendimi motive ettim. Erkeklerden daha kuvvetli değilim ama tavır ve davranışlarımla ne kadar güçlü olduğumu ispatladım. Kadının fendi erkeği yendi. - Son dörde kaldığımızda Aydın'ı ve İhsan'ı yeneceğimi düşünmüyordum. Kendimi ikinciliğe hazırlamıştım. Hep 'Hakkı olan kazansın' diyordum. KOKOREÇ YEMEYE KOŞTUM Panama'dan Türkiye'ye döner dönmez soluğu kokoreçcide aldığını itiraf eden Merve Oflaz, 'En çok çiğ köfte ve kokoreçci özlemiştim. Havaalanından sonra ailem beni kokoreç yemeğe götürdü. Abur cubur da yedim. Çikolata ve cipse hasret kalmıştım' dedi. Merve, kazandığı 500 bin lirayı ne yapacağını da şu sözlerle anlattı: Marmara Üniversitesi Spor Akademisi 3. sınıftaki eğitimime devam edeceğim. Fakat yurtdışında da eğitim almak istiyorum. Belli bir kariyer hedefim var. Kendime bir iş kuracağım. Ayrıca ev ve araba almak istiyorum. Başka hayal kurmadım. Hayallerimi gerçekleştirebilmek için hayata 1-0 önde başladım. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.09.2010
576
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.