Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hayat devam ediyor

Hayat devam ediyor

Jennifer Aniston ve Brad Pitt'in yolları birkaç ay önce ayrıldı, ama biten evlilikleri hâlâ konuşulmaya devam ediyor. Hikayenin terk edilen kadını Aniston, birbirinden çarpıcı pozların süslediği Vanity Fair dergisindeki röportajda hayat devam ediyor mesajını verdi.

Jennifer Aniston, dört buçuk sene önce Brad Pitt'le evlendiğinde bu rüya evliliğin Hollywood'a özgü bir sonla noktalanacağını tahmin etmiyordu kuşkusuz. 'Friends' dizisiyle yıldızı parlayan ve oynadığı romantik komedilerle hayran sayısını artıran Aniston, yakışıklı kocasıyla çocuk sahibi olmanın hayallerini kurmaya başladığı dönemde evliliğinin sona ermesiyle şok yaşadı.

Kocasını Angelina Jolie'ye kaptıran ve dergilerde bu yeni çiftin fotoğraflarını görüp oldukça zor günler geçiren Aniston, Malibu'daki evinde inzivaya çekilip kendini dinledi ve yaşadığı hayal kırıklığının izlerini tamamen silemese de hayatına kaldığı yerden devam etmeye başladı.

Çift olmayı özlüyorum
Hayatının istemediği bir şekilde gündeme gelmesinden rahatsız olan Aniston, Vanity Fair dergisindeki röportajında ilişki insanı olduğunu söyledi. En çok çift olma duygusunu özlediğini itiraf eden Jennifer Aniston, kendisini bir kurban gibi hissetmediğini de söyledi.

Brad evliyken aldatmamış
Brad Pitt'in kendisinden sonra yaşadığı ilişkinin kendisini ilgilendirmediği de özellikle vurgulayan Aniston, Brad Pitt'in evlilikleri sürerken kendisini aldatmadığı konusunda ısrar etti.

Güzel yıldız, 'Neler olduğunu tam olarak bilmiyorum. Anlamadığım, bilmediğim ve büyük ihtimalle hiçbir zaman bilemeyeceğim birçok nokta var. Yine de onun sözlerine inanmayı tercih ediyorum' diyor.

Yalnız bir kadın
10 sene devam eden 'Friends' dizisi bittiği zaman kendisini çok yalnız hissettiğini söyleyen Aniston, desteğe ihtiyaç duyduğu bu dönemde kocası Brad Pitt'in yanında olmadığını da ilk kez bu röportajda dile getirdi.

Çocuk istiyor
Jennifer Aniston, şu sıralar 'The Break Up' filminin çekimleri için Chicago'da. Geçtiğimiz günlerde date.com sitesinin yaptığı ankette en çok arzulanan kadın yıldız seçilen Aniston, beş sene içinde tekrar evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyor.
(Hürriyet / Kelebek)
422
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.