Magazin

Havlusuz çıkmam!

Havlusuz çıkmam!

Yeni takıntısı fazla kiloları!

Güncellenme tarihi:

Sevgilisi Casper Smart ile nihayet mutluluğu yakalamış gibi görünen Jennifer Lopez şimdi de fazla kiloları yüzünden sıkıntıda. Aşkını gözler önünde yaşamaktan hiç çekinmeyen güzel yıldız, havuza girerken havlusuna sarınma ihtiyacı duyuyor. Lopezs'in yakın çevresi, sevgilisinin "Sen her halinle güzelsin" telkinlerinin de işe yaramadığını ve birkaç kilonun Lopez'i çok üzdüğünü söylüyor.

JENNİFER LOPEZ (FOTO GALERİ)

BAŞ BAŞA TATİLDELER
Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, sevgilisi Casper Smart'la birlikte Miami'de tatil yapıyor. Asya ve Avrupa turnesine başlamadan önce sevgilisiyle baş başa kalıp enerji toplamak isteyen güzel şarkıcının keyfi yerinde. İkili, vakitlerinin çoğunu kaldıkları otelin havuzunda aşk tazeleyerek geçiriyor. Sürekli göz göze, dudak dudağa olan ikili, meraklı gözlere aldırış etmeden aşklarını yaşıyor.

HAVLUSUZ ÇIKMIYOR
Aşkını kimseden gizlenmeden yaşayan Lopez, konu vücudunu sergilemeye gelince aynı cesareti gösteremiyor. Havuza havlusuna sarınarak giren ünlü şarkıcı, havuzdan çıkarken de havlu markajından yararlanıyor. Smart, sadece birkaç kilo fazlası olduğu için mayolu dolaşmaktan kaçınan sevgilisini "Sen her halinle güzelsin" diye telkin etse de işe yaramıyor.

Yayın tarihi: 12.09.2012
396
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.