Magazin

'Hasta yatağındaki kocasını aldattı'

'Hasta yatağındaki kocasını aldattı'

Kanser tedavisi gören Murat Göğebakan'ın iyileşir iyileşmez eşine boşanma davası açması kafaları karıştırmıştı. Bu ani ayrılığın altından bir 'genç sevgili' ve 'ihanet' çıktı!

Gördüğü kanser tedavisinin ardından sağlığına kavuşan Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan ile aldıkları ani boşanma kararının nedeninin ihanet olduğu iddia edildi.

Çifte yakan bir kaynak, Sema Göğebakan'ın yedi aydır, İstanbul Büyükşehir Belediyesi basketbol takımından Doğan Deniz Yiğit adlı basketbolcu ile aşk yaşadığını söyledi. Sema Göğebakan'ın 240 gün hastanede tedavi gören eşini sadece beş kez görmeye gitmesi üzerine Murat Göğebakan'ın durumun farkına vardığı ve bu aldatma olayının gizli tutulması için çiftin arasında bir protokol yaptığı da konuşulanlar arasında.

Olaylar, Mayıs 2009'da kanser teşhisi konan ve 240 gün boyunca ağır bir tedavi gören Murat Göğebakan'ın eşi Sema Göğebakan'a önceki ay boşanma davası açmasıyla ortaya çıktı. Ünlü şarkıcının hastalığı yendikten sonra aniden boşanma davası açması herkesi şaşırtmıştı. İlk başlarda eşi Murat Göğebakan'dan boşanmayacaklarını sadece zor bir süreçten geçtiklerini ve bu durumu düzelteceklerini söyleyerek, çıkan haberleri yalanlayan Sema Göğebakan, daha sonra da boşanacaklarını doğrulamıştı.

Boşanma nedeni olarak ikili arasındaki fikir ayrılığı ve şiddetli geçimsizlik gösterilse de, mahkeme dilekçesinde asıl nedenin 41 yaşındaki Sema Göğebakan'ın gönlünü facebook'ta tanışıp arkadaş olduğu kendisinden 20 yaş küçük basketbolcu Doğan Deniz Yiğit'e kaptırması olduğu belirtildi. Göğebakan konu ile ilgili sorulara sessiz kalırken, Sema Göğebakan ise aşk iddialarını ve sevgilisi ile bir barda geç saatlere kadar eğlendiği iddialarını yalanladı.

Sema Hanım kendisini şu sözlerle savundu: "Ben herkesle eğlenmeye gider, sarılıp dans edebilirim. Hepsi benim sevgilim mi olacak!" Tüm parasını hastane masraflarına harcayan Göğebakan bu olayın üzerine evden ayrıldı ve Levent'te bulunan ofisine taşındı. Göğebakan şimdi Avrupa turnesine çıkmaya hazırlanıyor.

(SABAH)
Yayın tarihi: 25.03.2010
859
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.