Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Hangi gelin kusursuz ki

Hangi gelin kusursuz ki

Jennifer Lopez ile Jane Fonda'nın başrolleri paylaştığı 'Monster-in Law' adlı film, kaynana sorununu yeniden gündeme getirdi. Lopez, O.K. dergisine 'Kaynanaların gözünde kusursuz gelin yoktur' dedi.

Güzel yıldız Jennifer Lopez, kaynanalar ile ilgili konuşmadan önce kendi annesini anlatıyor: "Annem Guadalupe sert bir kadındır. Hiçbir erkeği bana layık görmüyor. Kocalarımı eleştirmeye bayılıyor. Buna kızmıyorum, çünkü onun için çok değerliyim. Tabii aynı şey, erkek anneleri için de geçerli! Kısacası, kaynanaların gözünde gelinler de, damatlar da kusurludur."

Acaba yıldız, bugüne kadar yaşadıklarından ders alıp da kusursuz bir kaynana olmayı düşlüyor mu?
Lopez, gülüyor: "Şimdiden bir şey söyleyemem. Gelinime ya da damadıma karşı açık sözlü olacağımı biliyorum. Ama açık sözlülük de her zaman hoşa gitmez."

Fonda'ya tokat attı
Şu sıralar Jane Fonda ile gelin-kaynanayı canlandırdıkları Monster in Law filminin yankılarıyla meşgul olan Lopez, çekimde küçük bir kaza yaşadıklarını anlatıyor: "Senaryoya göre, Jane Fonda oğlunun benimle evlenmesini önlemeye çalışıyordu. Onunla kavga ederken öfkenin dozunu kaçırıp, müstakbel kaynanama tokat atıyordum. Çekimler sırasında tokat sahnesine büyük özen gösterdim. Her şeyin gerçekçi olmasını istedim. Ve Jane Fonda'yı tokatlarken, parmağımdaki yüzük, onun yüzünü yaraladı. Gözünün altından kan aktığını görünce çok üzüldüm. Neyse ki, Jane Fonda olayın üzerinde durmak istemedi."

Ünlü yıldız, Marc Anthony ile evlendikten sonra hayatının akışını değiştirdiğini itiraf ediyor. Artık Bayan Marc Anthony olarak tanınmak istediğini de vurguluyor.
(Hürriyet / Kelebek)
407
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.