Magazin

Hande Yener mikrofonu fırlattı

Hande Yener mikrofonu fırlattı

Türk gecesi bir tek Hande Yener'i üzdü Ebru Gündeş, Serdar Ortaç, Muazzez Ersoy, Sinan Özen, İsmail Y.K., Keremcem ve Hepsi'nin sahneye çıktığı Almanya'daki Türk gecesinde sinirlenen Hande Yener mikrofonu yere attı.

Güncellenme tarihi:
Hande Yener'in fotoğrafları... Pek çok Türk sanatçı, önceki gece Almanya'nın Gelsenkirchen kentinde bir yardım konseri için sahneye çıktı. Schalke 04 kulübünün stadı Veltins Arena'da Ebru Gündeş, Serdar Ortaç, Muazzez Ersoy, Sinan Özen, Hande Yener, İsmail Y.K., Keremcem ve Hepsi adlı grubun sahneye çıktığı gecede, "Anadolu Ateşi" de 100 kişilik ekibiyle bir gösteri sundu. Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyaleti Uyum Bakanı Armin Laschet'in himayesinde düzenlenen programın sunuculuğunu Tuğba Özay ve Vatan Şaşmaz üstlendi. 16 bin kişinin izlediği konsere Türkiye'nin Essen Başkonsolosu Munis Dirik, TAM Direktörü Prof. Dr. Faruk Şen, Schalke 04 Başkanı Gerd Rehberg de katıldı. Laschet, "Umarım Avrupa kupasında Türkiye ve Almanya Schalke Veltins Arena Stadı'nda final oynar" diye konuştu. En büyük alkışı "Anadolu Ateşi"nin aldığı konserlerde Hande Yener mikrofonu yere attı. Yener, kendisi sahnedeyken basın toplantısı düzenlenmesi ve müzik aletlerindeki teknik arızalar nedeniyle moralinin bozulduğunu söyledi. İzleyiciler ise sahneye son olarak Yener'in çıktığını, seyirci sayısının azaldığını görünce de Yener'in moralinin bozulduğunu öne sürdüler. Konserden elde edilen gelirin 50 bin euro'luk kısmı, Çocuklarımıza Umut Işığı adlı derneğe bağışlandı. (Milliyet)
Yayın tarihi: 18.06.2007
497
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.