Magazin

Hande Ataizi: Kimseye borcum yok

Hande Ataizi: Kimseye borcum yok

Hande Ataizi, 1.1 milyon YTL'lik vergi borcu nedeniyle yurt dışına çıkışının yasaklandığı yönündeki haberlere yanıt verdi.

Hande'nin fotoları sağda

Zaman Gazetesi'nde yer alan habere göre, Hande Ataizi'nin film ve prodüksiyon şirketinin 1999, 2000 ve 2001 yılı beyanlarını inceleyen denetmenler, sanatçıya toplam 1.1 milyon YTL vergi borcu çıkardı.

9 ayrı rapor düzenlenerek borcu tebliğ edilen Ataizi, vergi mahkemesine başvurarak ödeme emrine itiraz etti. Yurt dışına çıkış yasağı getirildiği ileri sürülen Ataizi ise konuyla ilgili şunları söyledi:

Geçen hafta St. Tropez'deydim
"Benim hiçbir vergi borcum kalmamıştır. Bütün borcumu kuruşuna kadar ödedim. Güneşli Vergi Dairesi'nden her şeyi öğrenebilirsiniz. Öyle ki bu vergi dairesi, vergide birinci olduğum için bana plaket bile verecek. İki yıldır yurt dışına çıkış yasağım vardı, ama borcumu ödeyince kalktı. Ben daha yeni yurt dışına çıktım. Geçtiğimiz salı günü tatil yaptığım St. Tropez'den döndüm. Merak eden havaalanına sorup öğrenebilir."

Ne olacak bilmiyorum
İki yıldır Mert İncekara ile birlikte olan Hande Ataizi, geçtiğimiz günlerde ayrılık kararı almıştı. Ardından kız arkadaşlarıyla beraber tatil için St. Tropez'ye giden oyuncu, dönüşte barışıp barışmayacaklarına dair soruya "Şu an bir şey söyleyemem. Neler olduğunu ben de anlamış değilim" diye yanıt verdi.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 09.08.2006
310
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.