Magazin

Hamile olduğu için mi barıştı

Hamile olduğu için mi barıştı

Rihanna'nın dayakçı sevgiliye geri dönmesi yeni iddiaları beraberinde getirdi. Rihanna'nın dayak yemeden önce karnında Chris Brown'un bebeğini taşıdığı iddia ediliyor.

Rihanna'nın kendisine feci şekilde dayak atan Chris Brown ile Sean "Diddy" Combs'un Miami'deki evinde buluşup barışması dünya magazin basınında büyük yankı uyandırdı. Şimdilerde magazin yazarları Rihanna'nın yüzünü yumruklarıyla darmadağın eden sevgilisine geri dönmesi hakkında türlü iddialar ortaya atılıyor. En sürpriz iddia Rihanna'nın Chris'ten hamile kaldığı yönünde. Rihanna'nın yakın arkadaşlarından alınan bilgilere göre ünlü şarkıcı, dayak yediği Grammy töreni öncesi Cedars-Sinai Medical Center'da hamilelik testi yaptırmış. Rihanna'nın arkadaşları ünlü şarkıcının hamile olduğu için Chris ile barıştığını ve bu barışmanın başka bir izahı olmadığını söylediler. Rihanna'yı babası da destekledi.

Hamilelikle ilgili bir diğer iddia ise Rihanna'nın dayak yediği gece hastanede doktorlara, "Bebeğimi kurtarın. Onu kaybetmiş olabilirim" dediği yönünde.

Rihanna'nın Chris ile barışmasına bir destek de genç şarkıcının babası Ronald Fenty'den geldi. Barbados'ta yaşayan Fenty kızının aldığı kararın sonuna kadar destekçisi olacağını açıkladı: "Hangi tercihte bulunursa bulunsun ben kızı çok seviyorum. Her zaman onun arkasında duracağım ve onu hep destekleyeceğim. Doğru ya da yanlış fark etmez eğer kızım bu kararı almışsa bana sadece onu desteklemek görevi düşer. Kızımla doğum gününde konuştum. Bana iyi olduğunu söyledi. Umarım yakında onu görürüm.
Yayın tarihi: 03.03.2009
538
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.