Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Güzide iki gündür ağlıyor

Güzide iki gündür ağlıyor

Güzide Duran'ın dört ayrı dava açmasıyla ilgili olarak Yeşim Salkım, "Bizim de delillerimiz hazır. Mesela kendisinin İlker'e gönderdiği mesajlar var. Duruma göre hareket edeceğiz" dedi.

Reha Muhtar, Ajda Pekkan, Mehmet Ali Erbil ve Deniz Akkaya'nın sunduğu, "Pişşti" programında, İlker İnanoğlu, Güzide Duran ve Yeşim Salkım arasındaki tartışma işlendi... Bir haftadır magazin gündeminden düşmeyen tartışmayla ilgili olarak Deniz Akkaya, yakın arkadaşı olan Güzide Duran'a sahip çıktı. Duran'ın İlker İnanoğlu ile Yeşim Salkım'a mutluluk dilemekten başka hiçbir şey söylemediğini belirterek, "Yaşananlar çok seviyesiz bir hale geldi" dedi.

Akkaya konuşmasına şöyle devam etti: "Yaşanan tartışmada Güzide ile ilgili yorum yapılırken, bir kaç cümle de bana sarf ettiler. Bu konuda yasal işlemleri başlattım. Olaylar çok seviyesiz hale geldi. Geçmişte pekçok şey olur ama yaşananlar böylesi tartışmalara malzeme edilemez. Bana sorarsanız konuşulmaması ahlaken en doğrusudur. Basın toplantısı yapılıp, alenen bu olayların açıklanması, ahlak kurallarını zorluyor.

Güzide evde iki gündür durmadan ağlıyor. Birileri çıkıp, 'Onu ben Amerika'ya götürdüm' diyor. Bir uçak bileti almak, bir şeyler yapmak anlamına gelmez. Güzide'nin ne kadar uğraştığını biz biliyoruz. Ben ilişkileri hakkında o zamanlar Güzide'ye telkinler de bulunuyordum. Ne yazık ki şimdi benim söylediklerimin ortaya çıkması, beni derinden etkiledi."
519
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.