Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Güzide beni aldattı

Güzide beni aldattı

Yeşim Salkım ile Güzide Duran arasındaki tartışma sürüyor. Her iki ünlü birbiri hakkında tazminat davası açarken, Salkım, Duran'ın konuşmaması için tedbir kararı alınmasını da talep etti.

Güzide Duran, kendisi hakkında "İlker'in erotik fotoğraflarını basına eski sevgilisi verdi" ve "Devede de boy var ama eşek çekiyor" diyen Salkım'ı mahkemeye verme kararı aldı.

Ünlü manken, mahkeme kararını avukatı Muharrem Özay aracılığıyla şu sözlerle duyurdu: "Yeşim Salkım eğer bu ifadeleri gerçekten kullandıysa açıklamaları basın yoluyla hakaret ve sövme suçuna giriyor.

Bu yüzden Salkım'a 100 bin YTL'lik tazminat ve ceza davaları açıyoruz. Dava pazartesi günü işleme girmiş olacak..." Bunun üzerine Yeşim Salkım da, "Yayın yoluyla evliliğimi tehlikeye sokuyor" gerekçesiyle Güzide Duran'dan davacı oldu ve 250 bin YTL'lik manevi tazminat davası açacağını açıkladı. Salkım ayrıca avukatına talimat vererek Duran'ın kendisi hakkında konuşmaması için de tedbir kararı aldırmasını istedi. ..

Beni Moris'le aldattı
Önceki akşam bir basın toplantısı düzenleyen İlker İnanoğlu ile Yeşim Salkım, Güzide Duran'ı hakkında ilginç açıklamalar yaptı. İnanoğlu, "Benle beraber olduğu halde bir Amerika seyahati sırasında Moris Kohen'le tanışmış. Flört etmeye başlamışlar. Flört aşka dönüşmüş. Tabii benim, olan bitenden haberim yok o sırada. İhaneti, daha sonra öğrendim ve derhal onu terk ettim" dedi.

Güzide Duran'ın eşinin tırnağı bile olamayacağını söyleyen İnanoğlu, "Eğer o iki adam gibi ilişkilerini yaşasalardı, namuslu olsalardı, birlikte olduğu erkeği aldatmasalardı, onlarla da evlenilirdi" diye konuştu.
(Hürriyet/Kelebek)
460
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.