Magazin

Güzeller 16 yaşında olsaydı!

Güzeller 16 yaşında olsaydı!

Tülin Şahin, Hande Yener, Şenay Gürler ve Öykü Serter, bugün 16 yaşında olsaydı acaba nasıl giyinirdi?

Heygirl'ün ekim sayısının moda çekimlerine katılan "Avrupa Yakası"nın Fatoş'u Şenay Gürler, "Bugün 16 yaşında olsaydı nasıl giyinirdi" sorusunun yanıtı için objektif karşısına geçti.

"Allahtan hayatımda Fatoş var da trentlerden haberdar olabiliyorum" diyen Gürler, gençlik yıllarında hem çalışıp ailesine baktığı hem de okuduğu için bu yoğun tempoda spor ve rahat kıyafetleri tercih ettiğini söyledi.

Gürler, "Bugün 16 yaşında olsaydın nasıl giyinirdin" sorusunu, "Çılgın ve cool bir kız olurdum herhalde. Saçlarım rengarenk, dövmeli ve piercing'li bir kız bile olabilirdim mesela" diye yanıtlıyor.

En çok okunan genç kız dergisi Heygirl, ekim sayısında ilginç bir moda çekimi gerçekleştirdi. Her biri kendi alanında çok başarılı 4 kadın, Tülin Şahin, Hande Yener, Şenay Gürler ve Öykü Serter, bugün 16 yaşında olsaydı acaba nasıl giyinirdi? Sorunun yanıtı için objektif karşısına geçen kadınlar, ilk gençlik yıllarına ilişkin ilginç açıklamalar da yaptı.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 05.10.2007
402
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.