Magazin

Güzel oyuncu Ahmet Hakan'ın otomobilinde yakalandı

Güzel oyuncu Ahmet Hakan'ın otomobilinde yakalandı

Ünlü oyuncu Cem Özer'le ayrıldıktan sonra Sezen Aksu'nun oğlu Mithatcan'la aşk yaşayan Nurgül Yeşilçay, Ahmet Hakan'la Çeşme'de aynı otomobilde görüntülendi.

Güncellenme tarihi:
Star TV'de yayınlanan "Süper Starlife" programı kameramanına yakalanan ikili, önce bir cafe'de yedi. Ardından aynı otomobile bindi. NURGÜL YEŞİLÇAY FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN CEM ÖZER'İ ELEŞTİRMİŞTİ Ahmet Hakan Nugrül Yeşilçay ve Cem Özer'in ilişkileri üzerine bir yazı kaleme almıştı. Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer ayrılığından sonra Yeşilçay'ın Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le birlikteliği çok konuşulmuştu. Eski eş Cem Özer'in göstermiş olduğu medeni tavrı eleştiren Ahmet Hakan da "Anladık medenisin" başlıklı bir yazı kaleme almıştı. ANLADIK MEDENİSİN CEM ÖZER Yeterince anladık Cem Özer. Boşansan da eski eşinin onurunu koruyorsun.Boşandığın eşinin mutluluğunu görünce seviniyorsun.İlkel bir adam değilsin.Medeni adamsın...Yeterince anladık. Yeterince kabarttın. Yeterince prim yaptın.Ama artık yeter.Artık bitir şu "Ah ne medeni adam" oyununu oynamayı..
Yayın tarihi: 13.07.2011
454
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.