Magazin

Güney Koreli şarkıcı PSY İstanbul'da

Güney Koreli şarkıcı PSY İstanbul'da

"Gangnam Style" şarkısıyla tanınan PSY, İstanbul Blue Night Festivali kapsamında, yarın akşam Tepebaşı'nda sahne alacak.

Dünyada "Gangnam Style" şarkısıyla izlenme rekorları kıran Güney Koreli rapçi Park Jae-Sang (PSY), şarkının Youtube’daki müzik videosunu en fazla izleyen ülkeler arasında Türkiye’nin üçüncü sırada yer aldığını belirterek, "Şarkıyı yaptığımda bu kadar ünlü olacağımı düşünmedim. Hala neden bu kadar ünlü olduğumun farkında değilim. Ünlü olmak için ekstra bir çaba göstermedim" dedi.

İstanbul Blue Night Festivali kapsamında yarın akşam Tepebaşı’nda Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak olan PSY, kaldığı Pera Palas Oteli’nde basın toplantısı düzenledi.

Türkiye’ye ve İstanbul’a ilk kez geldiğini belirten PSY, Türkiye ile Kore arasında kardeşlik bağlarının çok güçlü olduğunu vurguladı. PSY, "Youtube’daki müzik videomu en fazla izleyen ülkeler arasında Türkiye üçüncü sırada. Sıralamada, ABD, Tayland, Türkiye ilk üç sırada yer alırken, Kore dördüncü sırada" diye konuştu.

PSY, "Böyle bir başarıyı bekliyor muydunuz?" sorusuna, "Zaten ülkemde çok mutluydum. Şarkıyı yaptığımda bu kadar ünlü olacağımı düşünmedim. Hala neden bu kadar ünlü olduğumun farkında değilim. Ünlü olmak için ekstra bir çaba göstermedim" karşılığını verdi.

Yayın tarihi: 21.02.2013
601
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.