Magazin

Gülben Ergen'in annelik heyecanı

Gülben Ergen'in annelik heyecanı

2005 yılında bebeğini düşüren Gülben Ergen, tekrar hamile kaldı. Üç yıl önce Mustafa Erdoğan'la evlenen Gülben Ergen, her fırsatta anne olmak istediğini dile getiriyordu.

Bebek özlemi çeken sanatçı, 2005 yılının mayıs ayında bu mutlu haberi sevenleriyle paylaştı. İki aylık hamile olduğunu internet sitesindeki yazısında, "Bahar geldi... İçim kıpır kıpır... Gül bebeğin heyecanını yaşıyorum" diyerek dile getiren sanatçı, bu yazısının üzerinden çok geçmeden 2.5 aylık olan "gül bebeğini" aldırmak zorunda kaldı. Yaşadığı bu sarsıcı gelişmenin ardından uzun süre her şeyden elini eteğini çeken, eşi Mustafa Erdoğan'la beraber yurtdışına giderek tatil yapan sanatçı, yine sitesindenki köşesinde yaşadığı acıyı, "Aylardır anneliğe hazırlanan ruhum çok kırgın... Durgun... Suskun..." sözleriyle dile getirmişti.

Ve Gülben Ergen, bir yıl aradan sonra yeniden bebek heyecanı yaşıyor. Nazara gelir endişesiyle bir süredir bu mutlu haberi herkesten gizlemeyi başaran Ergen'in, iki aylık hamile olduğu öğrenildi. Nişantaşı'nda doğum uzmanı Dr. Süreyya Menteş'e gittiği öğrenilen Ergen bu kez oldukça temkinli. Menteş'le sürekli temas halinde olan sanatçının, yapılan bütün kontrollerde hiçbir sorun çıkmamasından dolayı eşiyle beraber oldukça keyifli olduğu söyleniyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.07.2006
427
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.