Magazin

Göz kamaştıran güzeller Bodrum'da

Göz kamaştıran güzeller Bodrum'da

'Miss World League Of Beauty and Fashion 2012'ye katılacak 22 ülkenin güzelleri, Bodrum'da kampa girdi

Güncellenme tarihi:

GÜZELLERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan "Miss World League Of Beauty and Fashion 2012"ye katılacak 22 ülkenin güzelleri, Akyarlar Beldesi'ndeki Camelot Boutigue Otel'de kampa girdi.

Güzellerin bikinileriyle havuz başında ve içinde yaptıkları provaları yürek hoplattı. Göz kamaştıran güzeller, 18 Mayıs'ta, otelde düzenlenecek yarışmada boy gösterecek ve 28 Ekim'de Filipinler'de yapılacak Dünya Güzellik Yarışması'na katılma şansı yakalayacak.

Ermenistan vatandaşı Ashot Khactryan tarafından organize edilen "Miss World League Of Beauty and Fashion 2012" adlı yarışmaya katılacak güzeller geçen Perşembe günü Bodrum'a geldi.

Türkiye, Brezilya, Portekiz, Çekoslavakya, Slovakya, Dominik Cumhuriyeti, Vietnam, Belarus, Sibirya, Ukrayna, Litvanya, Ermenistan, Tataristan, Kazakistan, Finlandiya, Kanada, Rusya, Makedonya, Moldova, İtalya, Estonya ve Gürcistan'dan katılan güzeller Camelot Boutigue Otel'de bugün havuz başında yarışma öncesi prova yaptı.

'MERHABA BODRUM'

Yürek hoplatan güzellerin bikinileriyle verdikleri pozlar ve sıcak tavırları ilgi çekti. Güzeller havuzda da seksi pozlar verdi. Güzeller hep bir ağızdan "Merhaba Bodrum" diyerek kameralara el salladı.

18 Mayıs akşamı Camelot Boutigue Otel'de düzenlenecek "Miss World League Of Beauty and Fashion 2012"de birinci olan güzel, 28 Ekim'de Filipinler'de yapılacak Dünya Güzellik Yarışması'na katılma şansı yakalayacak.

Güzeller, Pamukkale, Meryem Ana, Dolphin Park, mavi yolculuk, ve tarihi yerlere geziye çıkacak. Ön yarışmanın Bodrum'da 3'üncü kez yapıldığını belirten organizatör Ashot Khactryan, "Yarışmamız için Bodrum çok ideal bir yer. Güzellerimiz Bodrum'a çok yakışıyor. Kampa giren 22 ülkenin güzelleri, izleyenler için muhteşem bir provaya başladı. Bodrum'da yapılacak yarışmanın ardından birinci seçilen güzel, Filipinler'deki yarışmaya katılacak" dedi. Türkiye'yi yarışmada Seda Aslan'ın temsil edeceği belirtildi.

Yayın tarihi: 14.05.2012
620
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.