Magazin

Görücü usulüyle evlenmek istiyorum

Görücü usulüyle evlenmek istiyorum

"Ezel"in gözü kara Şebnem'i Bade İşçil, Tempo'ya konuştu, akıllardaki Bade'den gerçekte ne kadar farklı olduğunu anlattı.

Güncellenme tarihi:
BADE İŞÇİL BURADA İşte görücü usulü evliliği kendine daha yakın bulan, hâlâ annesiyle yaşayan ve eve en geç 01.00'de girmesi gereken oyuncunun hayatı... * Annenle mi yaşıyorsun? - Annem ve abimle... * 27 yaşındasın, kendi başına yaşamak istemiyor musun? - Bir dönem istedim. Üniversitedeyken ev tutan arkadaşlarım vardı. Özgürlerdi, istedikleri gibi dağıtabiliyorlardı evi en azından. Ben hâlâ tişörtümü kenara koyduğumda annem gelir, "Kirliyse kirliye, değilse dolaba" diye peşimden kovalar. Zaten, "Ancak evlenince evden ayrılabilirsin" diyorlar. * Sen de kabul ediyorsun? - Evet, ben annemsiz kalamıyorum. * Evlenmek istiyor musun? - Artık düşünüyorum. Ama şimdilik yok kimse. Üstelik her şey dejenere, kim ne amaçla yaklaşıyor bilemiyorsun. Erkeklerin tarafından da düşünüyorum, kızlardan kimi alacaksın? Kızlar gece kulübünde, "Kariyer de yaparım çocuk da" kafalarında. Ben annem gibiyim: "Gelinlikle girer, kefenle çıkarsın." * Gerekirse işinden vazgeçer misin? - Öyle bir şey isterse, saygı duyarım. Çünkü, oyunculuk bir aile kurmaya engel, düzeni yok. * Öğrendiklerinin nihai doğru olduğuna inanıyor musun? Hiç "Yeter! Bana ne?" klasmanından kelimeler kullanmaz mısın? - Ben ne öğretildiyse onunla yaşıyorum, değişmiyorum. Değişmeye çalışsam da olmuyor. "Bade'nin yapamayacakları" var, bir sürü şey. * Örnek verir misin? - Gece dışarı çıkmaz, içki içmez, sorun çıkarmaz, sınırları zorlamaz. * Eve dönme saatin var mı? - Evet. En geç 01.00. Ama sette olduğumda durum farklı. * En beğenmediğin fiziksel özelliğin? - Çok güzelim. Kusursuzum. * Hiçbir sosyal aktiviten yok mu? - Sadece sahilde yürüş yapıyorum. * Ama set ve sahil arası bir hayatta nereden çıkabilir ki karşına? - Görücü usulü. * Ciddi misin? - Deneme yanılma yöntemi yaşamadan, "Evet bu" demek istiyorum. Beni bilenlerin, "Bu sana göre biri" demesi önemli. Dışım Batılı gibi ama içim tam bir Türk. SEKS SU GİBİ BİR ŞEY *Rahat olunca çocuk gibi konuşuyorsun. Hep böyle misin? - Evet. * Neden? - Bedenimin farkında değilim. Hiç seksi görmüyorum kendimi. * Seks kötü bir şey mi? - Hayır, su kötü bir şey mi? Ama pis su kötüdür, zehirler bile. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 30.07.2010
340
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.