Magazin

GORA'yı geçeceğiz

GORA'yı geçeceğiz

Polat Alemdar karakterini oynayan Necati Şaşmaz: Çekeceğimiz film de olay olacak. En çok izlenen Türk filmi olan GORA'yı geçeceğimize inanıyorum.

Yeni sezonda Kanal D'ye transfer olan 'Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümlerinin çekimleri Suriye'de sürüyor. Çekimlerin yapıldığı bölgede yaşayanlar dizi ekibine, özellikle de Polat Alemdar karakterini oynayan Necati Şaşmaz'a büyük ilgi gösterdi.

Dizinin Suriye'de ilgiyle izlendiğini, ekrana geldiği saatlerde sokakların boşaldığını öğrenen Necati Şaşmaz, Suriye hükümetinin çekimler konusunda kendilerine çok yardımcı olduğunu belirtti. Şaşmaz, hem dizi, hem de çekecekleri sinema filmi hakkında iddialı konuştu:

'Bize inanılmaz büyük ilgi var. Bu elbette tüm ekibi sevindirdi. Çekeceğimiz film de olay olacak. En çok izlenen Türk filmi olan GORA'yı geçeceğimize inanıyorum. Onların rekorunu kıracağız...' Film için ayrılan bütçenin ise 10 milyon dolar olduğu öğrenildi...'
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 26.09.2005
428
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.