Magazin

Gökhan yeniden sanal alemde

Gökhan yeniden sanal alemde

Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği ve bu görüntüleri internet ortamında yaydığı iddiasıyla yargılanan Gökhan Demirkol, uzun aradan sonra yeniden sanal alemde kendini gösterdi.

Gökhan Demirkol, İspanyol sevgilisi Ana Maria ile çektirdiği samimi fotoğrafları, facebook sitesindeki sayfasına ekledi.Gamze Özçelik'e tecavüzle suçlanan ve tutuksuz yargılanmasına devam edilen Gökhan Demirkol, yeni sevgilisi Ana Maria ile internet ortamında ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yaz aylarında da güney sahillerinde birkaç kez objektife takılan çiftin pozları, son dönemde hayli popüler olan facebook adlı internet sitesinde yer alıyor. Demirkol, sayfasına eklediği Ana Maria fotoğraflarının altına "My love" (Aşkım) notunu da ekledi.

Kamerası elinde
Gamze Özçelik'e ait görüntüleri internette yaydığı iddia edilen Gökhan Demirkol, Ana Maria ile verdiği pozlarda da mini kamerasını elinden bırakmamış.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 25.10.2007
390
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.