Magazin

Göğüsler doğal yolla büyüyecek

Göğüsler doğal yolla büyüyecek

Kadınların ithal edilen natürel likit sayesinde göğüslerini büyütmeleri için artık cerrahi müdahaleye gerek duymayacağını belirten Güzellik uzmanı Ayşegül Şener, "Muhafazakar yapısıyla bilinen Konya'da ithal Likit'e büyük ilgi var. Erkekler gelip eşleri için alıyorlar" dedi.

Cake adıyla 32-60 milyon lira arasında değişen fiyatla satılan göğüs büyütme likiti'nin İsviçre'den ithal edildiğini belirten Güzelik Uzmanı Ayşegül Şener, ürün sayesinde cerahi müdahaleye gerek kalmadan göğüslerin 1-2 numara büyüdüğünü söyledi. Konya'da Likit'e büyük ilgi olduğunu belirten ener şöyle konuştu:

"Erkekler, eşleri için gelip alıyorlar. Çoğu kişi ise utandığı için ilacı evine istiyor. Göğüsler her için önemlidir. Özellikle küçük göğüslere sahip kadınlar kendilerine olan güvenlerini kaybediyor ve psikolojik rahatsızlık duyuyor. Cake göğüs likiti ile natürel olduğu için hiçbir cerahi müdahaleye gerek kalmadan göğüsleri dikleştiriyor ve uzun süreli kullanımlarda da 1-2 beden büyütüyor. Sağlık Bakanlığı'ndan da onaylı olan ürünün hiçbir yan etkiside yok."

Ürün hakkında telefonla bilgi almak isteyenlerin bir birinden ilginç sorularıyla karşılaştıklarına da değinen ener, "Radyo ve televizyon reklamlarından sonra bazı erkek ve kadınlar, telefonla ürünün cinsel organın büyümesine etkisi olup olmadığını soruyorlar. Başlangıçta bu tür sorulara tepki gösteriyorduk ama artık ürünün özelliklerini anlatmayı tercih ediyoruz" dedi.
(DHA)
Yayın tarihi: 12.10.2002
620
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.